Skip to main content

Blog

tüm gelişmelerden

haberiniz olsun

Çağımızın geldiği noktaya bakacak olursa hiçbir şeyin aynı kalması mümkün görünmüyor., Bu nedenle pazarlamanın kuralları da gün geçtikçe değişiyor. İnternetle beraber hem insanların hem de markaların alışveriş yapma ve ürün satın alma şekillerinde değişiklikler oldu. Arama motorlarıyla beraber markalar nitelikli potansiyel müşteriler tarafından bulunabiliyor. Bu da internetin sunduğu en muhteşem nimetlerden biri olsa gerek! Yeni pazarlama kurallarını potansiyel müşteri bulmak için nasıl kullanabileceğiniz oldukça önemlidir. Gelin bu yeni kuralları birlikte inceleyelim.

yazılar

Etkili blog yazmanın ipuçları

Tüm Yazılar Web sitesine isim seçmek bir şirket ismi seçmekle eş değerdir. Bu nedenle baştan savma yapılmamalıdır. Unutmayın ki web sitenizin ismini doğru seçmeniz durumunda akılda kalma ihtimaliniz de artacaktır.

Devamını Oku »

Pazarlamanın yeni kuralları neler?

Tüm Yazılar Çağımızın geldiği noktaya bakacak olursa hiçbir şeyin aynı kalması mümkün görünmüyor. Bu nedenle pazarlamanın kuralları da gün geçtikçe değişiyor. İnternetle beraber hem insanların hem de markaların alışveriş yapma

Devamını Oku »

Bizimle iletişime geçin!

Dijital Pazarlamanın gücünü kullanarak işinizi büyütmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi tartışmak için 30 Dakikalık Ücretsiz Danışmanlık randevunuzu alın.

Hangi platformda toplantı talep ediyorsunuz?